СБУ ініційовано відкриття Головним Управлінням Національної поліції кримінального провадження за фактом несанкціонованого втручання в Єдиний державний реєстр.

28.04.2017

За фактом несанкціонованих дій з Єдиним державним реєстром юридичних та фізичних осіб-підприємців, які паралізували фінансову та правову діяльність ХНУРЕ та створювали загрозу маніпуляцій із державною власністю, яка перебуває на його балансі, Службою безпеки України в м. Харкові ініційовано відкриття Головним Управлінням Національної поліції кримінального провадження за ст. 362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

Незважаючи на офіційні заяви в соціальних мережах та Інтернет виданнях, які наразі поширюються громадянином Рубіним Едуардом Юхимовичем та його командою, про те що, зміни у Державному Реєстрі були вчинені його людьми в межах чинного законодавства, 27.04.2017 Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області прийнято рішення внести зміни в Реєстр з метою повернення його до первинного вигляду.

Так, нагадаємо, що 20 квітня 2017 р. невстановлені особи здійснили вхід у Реєстр від імені одного з державних реєстраторів та змінили у ньому інформацію щодо керівника державного вищого навчального закладу — Харківського національного університету радіоелектроніки. Замість діючого ректора, обраного колективом вузу та з яким укладено контракт до 2022 року, у графі «керівник» було внесено прізвище колишнього т.в.о. ректора, звільненого наказом Міністерства освіти та науки України у грудні минулого року. При цьому, законних підстав для внесення у Реєстр зазначених змін не існувало, оскільки судовий спір з приводу звільнення колишнього т.в.о. ректора продовжується і остаточне рішення суду ще не прийняте.

 

cохранить эту страницу в PDF